Russian English

Dantų balinimas “megawhite”

Šiuo metu taikoma 45% nuolaida!!!

Kl.: Ar saugu naudoti „Megawhite“?

Ats.: Tyrimais patvirtinta, jei dantys ir dantenos nedeformuotos ir sveikos, kosmetinis dantų balinimas neturi jokio poveikio. Jei kliento / -ės dantis pažeidęs ėduonis ar kokios nors rūšies dantenų liga, jis / ji turėtų vengti šio gydymo. Procedūra neatliekama nėščiosioms; nėra jokio žinomo patvirtinto pašalinio poveikio, tai atsargumo priemonė.

Kl.: Kas gali gauti naudos iš „Megawhite“ gydymo?

Ats.: Kiekvienas gali  džiaugtis dantų balinimo proceso nauda, jei jų dantys ir dantenos sveikos. Atminkite, dantys neišbals labiau, nei nulemta genetiškai. „Megawhite“ produktus jaunesniems nei 16 metų amžiaus galima parduoti tik sutikus tėvams.

Kl.: Kiek laiko užtrunka „Megawhite“  procesas ir kokie jo rezultatai?

Ats.: Su dantų balinimo rinkiniu šviesos srautas naudojamas mažiausiai 20 min., bet ne ilgiau nei 30 min. per parą. Dantų išvaizda labai skirasi dėl kiekvieno organizmo cheminių procesų, genetikos, dantų būklės ir netolygaus  mineralų pasiskirstymo. Vienos 20 min. balinimo procedūros metu dantys gali pašviesėti 2 – 10 atspalvių.

Kl.: Kodėl ant dantų atsiranda dėmės?

Ats.: Pigmento dėmės prasiskverbia per baltąją dantų dalį emalį ir patamsina dentiną; ilgai vartojant antibiotiką tetracikliną atsiranda dėmių, kurias sunkiau pašalinti. Šios dėmės gali atsirasti iš naujo, todėl procedūrą reikės pakartoti.

Kl.: Ar yra kokių nors šalutinių poveikių?

Ats.: Žmonės gali jausti lengvą dilgčiojimą, gali atsirasti balta dantenų linija (dar vadinama  pabalimu), dantys pasidaro jautresni.  Visi šie šalutiniai poveikiai yra įprasti ir nesukelia jokio pavojaus. Dažniausiai tokie reiškiniai trunka tik kelias valandas ir ne ilgiau nei vieną parą.

Kl.: Kada vėl man galima valgyti arba gerti?

Ats.: Rekomenduojame vengti ką nors valgyti ar gerti 30 min. po balinimo šviesos diodu. Kadangi poros jūsų dantyse vis dar atviros, jūs turėtumėte vengti visokio tamsiaspalvio maisto ir gėrimų, pvz., kavos, arbatos, raudono vyno, rūkymo, kt. 24 valandas po balinimo. Mes teigiame, jei tai sutepa baltus marškinius, tai sutepa ir jūsų dantis.
Kartais klientai turi nusiskundimų dėl padidėjusio jautrumo, tačiau tokie požymiai greitai pranyksta. Taip pat jiems gali pabalti dantenos, tai yra vadinama „pabalimu“, ir taip pat pranyks per kelias valandas.
Be to, atminkite, jog  lazeris, yra halogenu paremta sistema, veikianti 540 nanometrų bangos ilgiu,  patvirtintu optimaliu dantų balinimo dažniu, turinti pažangią filtravimo sistemą, pašalinančią visas ultravioletines ir infraraudonąsias šviesas. Sistema, patvirtinta Europos saugos standartų, registruota F.D.A.  ir turi ISO 13485 sertifikatą.